Prawo do odstąpienia od umowy - zwroty

WYMIANA I ZWROTY

Darmowa wymiana towaru

1. Klientowi usługi wymiany towaru zakupionego w sklepie internetowym SportowyButik.pl w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. 
2. SportowyButik.pl zawiera porównanie procedur wymiany towaru pod warunkiem wskazania produktu w ofercie. 
3. Wymiana zakupionego towaru jest dostępna o ile zostanie przeprowadzona zgodnie z poniższymi wytycznymi 
4. Wytyczne pokrywające koszty wymiany towaru: 
a) Wypełnij Formaularz Wymiany Towaru. 
b) W przypadku wymiany na ten sam model uzupełnij w polu rozmiar jaki chcesz usunąć. 
c) W przypadku wymiany na inny model (dotyczy wymiany na towar w tej samej cenie) podaj kod produktu i rozmiar.
d) Starannie zapakuj przesyłkę razem z uzupełnionym dokumentem zwrotu / wymiany. 
e) Obsługa klienta z Biurem Obsługi Klienta jest dostępna codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00) w celu umówienia się na odbiór przesyłki przez kuriera. 
f) Kurier całkowicie dostępny dostawczy inny rozmiar lub model (termin wymiany wynosi 3-14 dni). 
5. W przypadku gdy towar na którym był dokonany wymiana nie jest już dostępny w ofercie, Obsługa sklepu internetowego nawiąż kontakt z Klientem w celu ustalenia wymiany wymiany.
6. Wymieniane produkty muszą być w stanie niezmienionym (chyba, że ​​są używane w zwykłym zarządzie). Wymiana może być dokonana w oryginalnym opakowaniu, może zawierać występ występujący w pakiecie. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Proszę zwrócić artykuły dostępne lub dołączając ich oryginalne opakowanie. Należy również uwzględnić wszystkie instrukcje, dokumenty i opakowania. Do zwrotu produktu należy zawsze używać oznaczonego paragonu lub faktury VAT, otrzymany / otrzymaną w momencie dostawy towaru. Nie zostanie zwrócona żadna kwota, jeśli produkt będzie wykazywał większe zużycie niż zwyczajne otwarcie produktu lub jeśli został zamknięty na uszkodzonym, dlatego należy zareagować traktować produkty ostrożnie, podczas gdy dostępne są w Pana / Pani posiadaniu.
7. Wymiana (oba odesłanie jak i ponowne dostarczenie towaru) jest całkowicie bezpłatna.

 

Zwrot towaru

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. „O ochronie związanej z konsumpcją oraz o działaniu za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Konsument może zostać anulowany z produktem kupionym w sklepie bez zastosowania ostatnich w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Dla naszych klientów umożliwiamy dwie metody zwrotu:

a) Zwrot transportu wysyłkowego 
W celu ułatwienia realizacji przygotowanego piesemne oświadczenie odstąpienia od umowy sprzedaży. Zalecane jest używane z naszego Formularza Zwrotu . Wypełniony formularz wraz z towarem należy odesłać na adres: 

SprotowyButik.pl - DEWMAR SC 
ul. Środkowa 181 
34-405 Białka Tatrzańska

b) Bezpłatny zwrot w sklepie stacjonarnym: 
Klient może dokonać rezerwacji w Sklepie Stacjonarnym. W naszym sklepie dokonasz wszelkich formalności - wystarczy, że zabierzesz ze sobą dokument zakupu (np. Paragon lub faktura VAT), który otrzymałeś w przesyłce oraz towar w stanie niezmienionym zwykłego zarządu towarem. Należność za zwrócony towar Klient otrzyma w gotówce.

3. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie zmiennym, chyba że zmiana była konieczna w zwykłej dyrekcji. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, może zawierać występ występujący w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony.
Proszę zwrócić artykuły dostępne lub dołączając ich oryginalne opakowanie. Należy również uwzględnić wszystkie instrukcje, dokumenty i opakowania. Do zwrotu produktu należy zawsze używać oznaczonego paragonu lub faktury VAT, otrzymany / otrzymaną w momencie dostawy towaru. Nie zostanie zwrócona żadna kwota, jeśli produkt będzie wykazywał większe zużycie niż zwyczajne otwarcie produktu lub jeśli został zamknięty na uszkodzonym, dlatego należy zareagować traktować produkty ostrożnie, podczas gdy dostępne są w Pana / Pani posiadaniu.

4. To by było oferowane przez strony zostanie zwrócone nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze przekazywane zwracane Kupującemu przelewem na wskazanie w Formularzu zwrotu numeru rachunku bankowego (ewentualnie przekazywane pocztowe albo w inny sposób na żądanie klienta). W przypadku zwrotu w Sklepie Stacjonarnym, zwrot zrealizowany natychmiast w postaci wypłat gotówkowej.